Ви увійшли як Гость
Група "Гості"Вітаю Вас Гость
Вівторок
22.08.2017
14:51

Євроклуб "Euroworld" КЗШ №114   

Наш час
Погода в Європі

Меню сайту
Категорії розділу
Святкуємо та відзначаємо події разом! [290]
Новини ЕС [51]
Новини України [73]
Новини нашого Євроклуба [122]
Наші газети [25]
Форма входу
Пошук
Карта світу
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші досягнення
Фоторепортаж
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Результати Всеукраїнської онлайн-вікторини до Міжнародного дня прав людини
23:23
Результати Всеукраїнської онлайн-вікторини до Міжнародного дня прав людини

Шкільний євроклуб «Euroworld»в рамках роботи кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA і з метою відзначення Міжнародного дня прав людини організував та провів з 10 по 25 грудня 2016 року Всеукраїнську онлайн-вікторину, присвяченій тематиці «прав людини».
До участі у Всеукраїнській онлайн-вікторини долучилися   учасники з 9 областей: Дніпропетровської, Запорізької, Сумської, Чернігівської, Київської, Луганської, Черкаської, Донецької, Тернопільської.  
Хотілось би відмітити активну участь Сумської загальноосвітньої  школи №15 І-ІІІ ступенів ім. Д. Турбіна, і висловити подяку вчителю Бєляєвій Олені Павлівні, яка підготувала до конкурсу найбільшу кількість учасників та учасниць в цьому конкурсі (18 конкурсантів(-ок).
Головною метою онлайн-вікторини –  не тільки перевірити рівень знань учасників(-ць), але й те, щоб вони дізналися щось нове. Ми радіємо, що більшість учасників впоралися з питаннями онлайн-вікторини. 
 

Представляємо вам список переможців:
 

І місце
1.    Баранцев Ярослав, Лисичанський багатопрофільний ліцей
2.    Ворожбан Анна, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
3.    Генсерук Юлія, м. Київ
4.    Гречка Алла, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
5.    Гуляк Анна, м. Київ
6.    Деркач Діана, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
7.    Дєрусова Ілона, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
8.    Карпухіна Анастасія, Петрівський НВК Покровської районної ради Донецької області
9.    Клінкевич Катерина, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
10.    Куст Влада, м. Київ
11.    Лисенко Богдана, КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО, Запорізька обл.
12.    Лісовська Євгенія, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
13.    Макаренко Влада, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
14.    Макаренко Яна, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
15.    Мельник Наталя, м. Київ
16.    Могіль Олександра, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
17.    Мотузна Анна, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
18.    Плюта Вікторія, Гімназія №!5, м. Нікополь
19.    Сироватський Микита, м. Донецьк
20.    Токан Юлія, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
21.    Шишенко Віта, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна

ІІ місце
1.    Балаценко Кирило, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
2.    Барановська Діана, Замглайська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівська обл.
3.    Бугрим Дарина,  Замглайська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівська обл.
4.    Гарцунова Анастасія, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
5.    Деркач Валентина, Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія»
6.    Душка Вадим, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
7.    Заремба Анна, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
8.    Зеленська Вікторія, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
9.    Мироненко Владислав, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
10.    Назаренко Максим, КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО, Запорізька обл.
11.    Ніколаєнко Кирило, КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО, Запорізька обл.
12.    Остапчук Богдан, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
13.    Папочкін Олександр, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
14.    Прищупа Владислава, Замглайська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівська обл.
15.    Савченко Аліна, м. Київ 
16.    Сергієнко Діана, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
17.    Черновол Ігор, Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості
18.    Чучвага Надія, Замглайська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівська обл.
19.    Шинкаренко Діана, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
20.    Шуравіна Олександра, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
21.    Щербина Богдан, м. Київ


ІІІ місце
1.    Брицька Христина, м. Київ
2.    Волков Антон, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
3.    Голодна Дарія, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
4.    Гура Денис, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
5.    Дячук Олександра, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.Турбіна
6.    Забігайло Денис, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
7.    Іващук Вікторія, м. Київ
8.    Красуля Ілля, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
9.    Мельничук Назар, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16
10.    Половинка Яна, Дубіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Черкаська обл.
11.    Прокопенко Аліна, м. Суми


Дякуємо всім учасникам та учасницям за участь! Маємо надію, що всім сподобалося і, що  ми змогли привернути увагу вашу увагу до  цієї дуже важливої теми.
.  Нагороди учасників можна переглянути за посиланням

Категорія: Новини нашого Євроклуба | Переглядів: 81 | Додав: IrinaYurievna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar